Príbeh Mulino

Caffe Mulino

Kávu, ktorú ponúkame pripravujeme nám a našim priateľom už roky. Asi desať….
Kávu sme kupovali len pre vlastnú potrebu. Časom, ale počet kupovaných káv stúpal, pretože kávu si od nás priatelia niesli aj domov, v podobe celých balení. Keď množstvo nakúpenej kávy začalo predstavovať spotrebu malej kaviarne a známi volali s otázkou: “Máte ešte?”,  tak vznikla myšlienka otvoriť si vlastnú kaviareň. Sme typy kávičkárov, ktorý chceme vidieť v šálke pravé talianske espresso. Nie vždy sa nám to, ale po objednaní espressa na Slovensku podarí. Preto sme sa rozhodli otvoriť si vlastnú kaviareň, kde vždy podáme kávu podľa našich predstáv.
Podnik v Piešťanoch sa bude volať Mlynček. Prečo Mlynček? To každý pochopí, keď navštívi priestor našej kaviarne…

Takto vyzerá naše esspreso. Ako vyzerá, tak aj chutí.

Neolea

Taktiež, Vám chceme ponúknuť to najlepšie, čo sme po svete na našich cestách zozbierali. Našou srdcovou destináciou sa stal grécky ostrov Korfu, kde sa opakovane vraciame dvakrát ročne. Tam sme mali možnosť spoznať a ochutnať extra panenský olivový olej Neolea. Očaril nás natoľko, že sme ho zaradili k naším TOP produktom. Každého milovníka olivového oleja určite presvedčí svojou neskutočne lahodnou a sviežou chuťou. Jedná sa o olivový olej najvyššej kvality. Je balený v elegantných  bielych fľašiach so zátkou z pravého olivového dreva.
Postupne budeme pridávať aj ďalšie z našich TOP produktov, na ktorých momentálne pracujeme… Všetko budeme v našej kaviarni používať pri príprave všemožných dobrôt pre Vás. Samozrejme budete môcť všetko u nás v podniku ochutnať a fyzicky zakúpiť, poprípade objednávku z webu vyzdvihnúť.
Teším sa na všetko, čo nás čaká a aj nato, čo nás neminie. Chceme vytvoriť príjemné miesto, kde urobíme všetko preto, aby ste sa u nás cítili čo najlepšie a radi sa k nám vracali.